Wyślij wiadomość
Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
Wuhu Ruijin Medical Instrument And Device Co., Ltd. 86-553-2672510 info@whruijin.com
Wycieczka po fabryce Uzyskaj wycenę
Dom -

Wuhu Ruijin Medical Instrument And Device Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

Linia produkcyjna

Instrument medyczny Wuhu Ruijin ma własną fabrykę, zaawansowane maszyny i wystarczającą powierzchnię fabryczną, aby zapewnić nasze silne możliwości dostaw.Produkcja każdego produktu musi przejść ścisłą kontrolę jakości i testy, aby zapewnić, że produkt dostarczony do klienta jest wolny od jakichkolwiek problemów.To jest również naszym celem od samego początku.

Wuhu Ruijin Medical Instrument And Device Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 0

 

Wuhu Ruijin Medical Instrument And Device Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 1

R & D

Mamy wybitny zespół projektantów do opracowywania nowych produktów, zaawansowanych urządzeń zapewniających jakość i produkcję, dobrze wyszkolonych pracowników, aby zagwarantować wykwalifikowane produkty.

 

Nalegamy na „Jakość dąży do przetrwania, a kierownictwo dąży do rozwoju”.Zapewniamy również dokładną obsługę posprzedażną, aby rozwiązać wszystkie poniższe problemy.Do tej pory posiadamy certyfikaty ENISO 1 3 4 8 5:2 0 0 3 i CE0123 wydane przez niemiecki TUV.Dzięki nieustannym wysiłkom całego personelu Ruijin, osiągnęliśmy wspaniały rozwój przez ostatnie trzynaście lat.

 

Ruijin koncentruje się na badaniach i rozwoju produktów, produkcji i sprzedaży zasilanych narzędzi chirurgicznych stosowanych głównie w chirurgii szpitalnej. Wiele patentów na wynalazki, nowe patenty użytkowe i patenty na wygląd, które posiadamy. A wszyscy nasi technicy składają się z doświadczonych ludzi, którzy są stale szkoleni w zakresie najnowszych technologii, i znajdź rozwiązanie w jak najkrótszym czasie.