Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
Wuhu Ruijin Medical Instrument And Device Co., Ltd. 86-553-2672510 info@whruijin.com
profil firmy Uzyskaj wycenę
Dom -

Wuhu Ruijin Medical Instrument And Device Co., Ltd. profil firmy

 • Chiny Wuhu Ruijin Medical Instrument And Device Co., Ltd. profil firmy
 • Chiny Wuhu Ruijin Medical Instrument And Device Co., Ltd. profil firmy
 • Chiny Wuhu Ruijin Medical Instrument And Device Co., Ltd. profil firmy
Wuhu Ruijin Medical Instrument And Device Co., Ltd.
 • Rodzaj działalności

  Producent

 • Rynek Główny

  Ameryka Północna,Ameryka Południowa,Zachodnia Europa,Wschodnia Europa,Azji wschodniej,Azja Południowo-Wschodnia,Bliski Wschód,Afryka,Oceania,Na calym swiecie

 • marki

  Ruijin

 • Ilość pracowników

  100~500

 • Coroczne wyprzedaże

  10000000-15000000

 • Rok założenia

  2007

 • pc Export

  60% - 70%

 • Obsługiwani klienci

  Global clients

Być cytowanym
Nadal pracujemy online, skontaktuj się.

Jeśli chcesz poznać więcej informacji o produktach lub najnowszą ofertę, możesz skontaktować się z nami w dowolnym momencie, dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić więcej usług.

Skontaktuj się z nami

86-553-2672510

Wprowadzenie

Ruijin jest zintegrowaną firmą zajmującą się nauką, przemysłem i handlem, głównie dostarczającą medyczną piłę elektryczną i wiertło narzędzi ortopedycznych, od piły do ​​gipsu medycznego, normalnej wiertarki do kości, piły oscylacyjnej, wiertła kanalikowego do wiertła panewkowego, piły do ​​mikrowiertarek do kości, piły do ​​mostka, system czaszkowy i wielofunkcyjna piła wiertnicza itp., z których wszystkie są szeroko stosowane w różnego rodzaju operacjach ortopedycznych.

 

.jpg

Mamy wybitny zespół projektantów do opracowywania nowych produktów, zaawansowanych urządzeń zapewniających jakość i produkcję, dobrze wyszkolonych pracowników, aby zagwarantować wykwalifikowane produkty.Nalegamy na „Jakość dąży do przetrwania, a zarządzanie dąży do rozwoju”.Zapewniamy również dokładną obsługę posprzedażną, aby rozwiązać wszystkie poniższe problemy.Do tej pory posiadamy certyfikaty ENISO 1 3 4 8 5:2 0 0 3 i CE0123 wydane przez niemiecki TUV.Dzięki nieustannym wysiłkom całego personelu Ruijin osiągnęliśmy wspaniały rozwój przez ostatnie trzynaście lat.

 

Obecnie nasze produkty są akceptowane i mile widziane przez coraz więcej klientów na rynku krajowym i zagranicznym.Zawsze będziemy dążyć do lepszej obsługi naszych klientów.Ale to dopiero początek, a nie koniec, zawsze będziemy dążyć do lepszej obsługi naszego klienta.

 

Ruijin z zadowoleniem przyjmuje Twoją wizytę i czekamy na kontakt z Tobą wkrótce.

Historia

Wuhu Ruijin Medical Instrument & Device Co., ltd, założona w 2007 roku, obejmująca 12000 mkw., została zlokalizowana w pięknym mieście Wuhu w prowincji Anhui w Chinach.

 

Ruijin jest zintegrowaną firmą zajmującą się nauką, przemysłem i handlem, głównie dostarczającą medyczną elektryczną piłę i wiertarkę narzędzi ortopedycznych, począwszy od piły do ​​gipsu medycznego, normalnej wiertarki do kości, piły oscylacyjnej, wiertła kanalikowego do wiertła panewkowego, piły do ​​mikrowiertarek do kości, piły do ​​mostka, system czaszkowy i wielofunkcyjna piła wiertnicza itp., z których wszystkie są szeroko stosowane w różnego rodzaju operacjach ortopedycznych.

 

Mamy wybitny zespół projektantów do opracowywania nowych produktów, zaawansowanych urządzeń zapewniających jakość i produkcję, dobrze wyszkolonych pracowników, aby zagwarantować wykwalifikowane produkty.Nalegamy na „Jakość dąży do przetrwania, a kierownictwo dąży do rozwoju”.Zapewniamy również dokładną obsługę posprzedażną, aby rozwiązać wszystkie poniższe problemy.Do tej pory posiadamy certyfikaty ENISO 1 3 4 8 5:2 0 0 3 i CE0123 wydane przez niemiecki TUV.Dzięki nieustannym wysiłkom całego personelu Ruijin, osiągnęliśmy wspaniały rozwój przez ostatnie trzynaście lat.

 

Obecnie nasze produkty są akceptowane i mile widziane przez coraz więcej klientów na rynku krajowym i zagranicznym.Zawsze będziemy dążyć do lepszej obsługi naszych klientów.Ale to dopiero początek, a nie koniec, zawsze będziemy dążyć do lepszej obsługi naszego klienta.

 

Ruijin z zadowoleniem przyjmuje Twoją wizytę i czekamy na kontakt z Tobą wkrótce.

Usługa

Usługa:

Mamy bardzo profesjonalny zespół sprzedaży, który może zaoferować najlepszą obsługę i odpowiedzieć na bardzo profesjonalne pytania, dzięki czemu możesz czuć się bardzo

 

wygodne, zanim kupisz u nas maszynę.Jak wszyscy wiemy, obsługa posprzedażna jest najważniejsza dla wszystkich branż.Nasza firma ma

 

dokładamy wszelkich starań, aby zbudować bardzo profesjonalny i wysokiej klasy zespół obsługi posprzedażnej, który może skutecznie rozwiązać wszystkie problemy w przyszłości.

 

OEM/ODM

Mamy specjalny zespół projektowy, który spełni Twój projekt OEM,

 

Po prostu daj mi znać swój pomysł, wykonamy projekt 3D do sprawdzenia

 

Umowa o zachowaniu poufności zostanie zaoferowana w celu ochrony praw autorskich

 

Rozsądna cena i pełne linie produkcyjne, aby spełnić Twoje potrzeby produkcyjne

 

Ściśle zespół QC, aby upewnić się, że wszystkie produkty spełniają standardy

 

Możemy ściśle przestrzegać prośby klienta o rzemiosło.

 

Witamy w każdej dyskusji na temat OEM lub ODM!

 

KONTROLA JAKOŚCI

 

 

Profil kontroli jakości

Każda firma głęboko rozumie, że jakość jest podstawową bronią, którą przedsiębiorstwo może wygrać.Jakość jest jednym z czynników, które pomogły firmie osiągnąć sukces, dlatego dążymy do zapewnienia wysokiej jakości biznesu.

 

 

Mamy specjalny dział kontroli jakości, testujący każdy pojedynczy sprzęt, od napięcia po wygląd, nasi pracownicy będą ściśle sprawdzać, aby dostarczyć najlepszą i najbardziej stabilną maszynę dla naszych klientów.

 

Nasze urządzenia są ściśle projektowane i produkowane zgodnie z normą CE, dbamy o każdy detal i jakość.

 

Zadowolenie klientów jest naszym dążeniem, zapewniamy, że otrzymasz od naszej firmy najbardziej usatysfakcjonowany sprzęt.

 

Cały proces produkcyjny od surowca do gotowego produktu podlega ścisłej kontroli jakości.Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami UL, RoHs, REACH, SGS. Nasz numer UL: E252099.Możesz być pewien naszej dobrej jakości.

 

Mamy szczerą nadzieję, że uda nam się stworzyć bliskie i godne zaufania relacje biznesowe, które pomogą nam wspólnie osiągnąć sukces.

 

1. Twoje zapytanie dotyczące naszych produktów lub cen zostanie udzielone w ciągu 24 godzin.

odpowiemy na każde pytanie od pierwszego zapytania o nasze produkty, zaoferujemy profesjonalną odpowiedź na temat każdego produktu, aby pokazać to, co chcesz wiedzieć.

 

2. Dobrze wyszkolone i doświadczone sztaby, które odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania płynnie po angielsku.

Jeśli masz problemy z użytkowaniem produktu, udzielimy ci bardziej profesjonalnych instrukcji.

 

3. Obsługa posprzedażna będzie zawsze w drodze!

Jeśli produkt ma jakiekolwiek problemy, zapewnimy ci najlepszą obsługę posprzedażną. Nawet produkty nie są objęte gwarancją, nasza firma będzie oferować specjalną usługę

 

Przywiązujemy dużą wagę do Kontroli Jakości Produktu.Posiadamy dział Kontroli Jakości.Zakres roboczy Działu Kontroli Jakości obejmuje zakup surowca, części lakierniczych i elektrycznych po ścisłą kontrolę całej maszyny przed dostawą.

 

Ręczna wiertarka do szlifowania.pdf

Nasz zespół

Witamy klientów z całego świata, którzy odwiedzają naszą stronę internetową i poinformuj nas, jeśli masz jakiekolwiek potrzeby, z niecierpliwością czekamy na dobre usługi!

 

.jpg